Skip Navigation
 

Palivové filtry

Základním předpokladem bezproblémové jízdy je čisté palivo. To je dopravováno palivovým čerpadlem přímo do vstřikovacího zařízení, příp. do karburátoru. Nečistoty obsažené v palivu vedou, zvláště u moderních vstřikovacích zařízení, ke zvýšenému opotřebení. Také voda vázaná v palivu může způsobit v důsledku koroze závažné škody. V nejhorším případě může dojít k úplnému selhání vstřikovací soustavy a tím k zastavení vozidla.

Opotřebení vstřikovací soustavy, resp. karburátoru má za následek výrazně zvýšenou spotřebu paliva a snížený výkon motoru.

Moderní, maximálně citlivé vstřikovací soustavy jako Common Rail nebo jednotka vstřikovací tryska - čerpadlo vyžadují nová řešení filtrace přizpůsobená nové konstrukci. MANN-FILTER dokáže úspěšně splnit požadavky automobilového průmyslu svým rozsáhlým programem palivových filtrů na nejvyšší kvalitativní úrovni.

Úkoly palivových filtrů MANN:

Palivové filtry MANN slouží provozní bezpečnosti motorů.
Spolehlivě chrání nejcitlivější vstřikovací agregáty a karburátor.
Zbavují paliva nežádoucích nečistot způsobujících opotřebení, např. prachu, rzi nebo vody.
Chrání vstřikovací systémy před škodami způsobenými korozí.

Aby mohly být všechny tyto úkoly spolehlivě splněny, jsou zapotřebí filtry vysoké jemnosti a velmi dobré kvality.  Pro filtry MANN samozřejmost. S novou sérií filtračních médií „Multigrade“ je cesta k filtraci budoucnosti připravena.

Níže jsou uvedeny pouze vybrané typy filtrů ze sortimentu různých výrobců. Pro informace o kompletním sortimentu volejte prosím na +420.573350151

 

X770733 - palivový filtr Donaldson

X770733 - palivový filtr Donaldson
Palivové filtry»Palivové filtry DONALDSON

Bosch® Denoxtronics 1.0 Urea Injection SystemPrimary Application: DAF 1819795Overall Dimensons: 69mm OD, 75mm Long

Cena:891.00 Koupit Detail
 
 
Stránky:« Předchozí | 1 | 2 | 3 |