Skip Navigation
 

Donaldson DFPRO™

Donaldson DFPRO™

Profesionální patronové odlučovače prachu

DFPRO od výrobce Donaldson nastavuje nový, vyšší standard pro výkon, účinnost a produktivitu filtrace. Přehodnocením průřezu filtrační patrony z konvenční kruhové formy na oválnou, překročil Donaldson hranice a vyvinul novou výkonnou filtrační technologii pro zesilený proud vzduchu přes odlučovač při prodloužení životnosti filtru.

DFPRO má jen Donaldson a používa oválné filtrační patrony s patentovaným filtračním médiem UltraWeb® . Toto představuje nejpokrokovější a nejúčinnější řešení filtrace prachu a dýmu ve výrobních a zpracovatelských podnicích. Experty vyvinutý pro lepší výkon filtrace a lehčí údržbu filtrů, DFPRO Vám poskytuje zatím nedosažitelný výkon

Výhody DFPRO:

- Větší vzduchové množství při srovnatelných rozměrech
- Oválné vysocevýkonné patrony
- Vysoce účinné filtrační médium, přes 10 různých filtračních médií
- Flexibilní konstrukce, hodí se do každého rohu
- Jednoduchá údržba s rychlo-uzávěry patron
- Rychlá a jednoduchá instalace (komplet filtru s vestavěným ventilátorem, tlumičem hluku, regulační klapkou, a předinstalovanou kabeláží, ovládací elektronikou)
- Redukované náklady na energii (nízká spotřeba ventilátoru díky nízké tlakové ztrátě (typicky 50daPa) pomáhá šetřit náklady na energii)
- Tichý chod
- K dispozici ve velikostech (číslo znamená počet filtračních patron: DFPRO3, DFPRO4, DFPRO6, DFPRO8, DFPRO12 a DFPRO16
- Kvalitní a dlouhodobé reference – široké mnohaleté reference jak u systémových OEM odběratelů (např. kovořezné aplikace: Bystronic, Amada, Prima Industries, LVD Company, Messer, Microstep) tak i u koncových zákazníků svědčí o vysokém standardu filtrů Donaldson a dokazují, že filtry Donaldson jsou správná volba